Kokybiški gaminiai ir profesionaliai atliktas darbas.

Valymo paslaugos

Aukščiausios kokybės valymo paslaugos. Valymo darbus atlieka profesionalūs darbuotojai, kurie naudoja tik specializuotas ir nekenksmingas valymo priemones. Mes atliekame patalpų dezinfekciją, postatybinį, generalinį, fasadų, langų, grindų, kilimų ir baldų valymą, taip pat teikiame valymo po gaisro ar liūties ir sniego valymo paslaugas. Jei jums namų valymas yra kančia, susisiekite su mūsų komanda.

Patalpų dezinfekavimas nuo COVID-19!

Patalpų dezinfekavimas gera kaina

Valymo paslaugos įmonėms ir fiziniams asmenims. Jei jums namų, langų ar kiti valymo darbai yra tikra kančia, mūsų komanda gali jums padėti. Mūsų komandą sudaro tik patyrę, turintys ne vienerių metų patirtį ir savo darbą puikiai atliekantys darbuotojai, kurių prioritetas yra tik aukščiausios kokybės valymo paslaugų teikimas. Mūsų komandai labai svarbu patenkinti klientai, todėl savo valymo darbus atliekame itin kokybiškai ir naudojame tik aukščiausios kokybės bei sertifikuotus valiklius. Valymo darbus atliekame tik išanalizavę kliento poreikius, esančias problemas ir suradę optimaliausią sprendimą. Kadangi savo teikiamas paslaugas atliekame itin nepriekaištingai, mūsų komanda pasitiki tokie klientai, kaip: Valstybinė įmonė “Lietuvos oro uostai”, IKI prekybos centrų tinklas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje.

Reklama

Taupykite laiką ir reikiamas paslaugas raskite vienoje vietoje. PASLAUGŲ VALDYMAS – tai platus įvairių sričių teikiamų paslaugų ir produktų pasirinkimas viename puslapyje.

Paslaugos

Patalpų dezinfekcija

Covid-19 pandemijos metu itin išpopuliarėjo patalpų dezinfekcijos paslauga, kurios metu itin greitai, lengvai ir kokybiškai valomi ir dezinfekuojami namai, biurai ar kitos pasirinktos patalpos. Patalpas dezinfekuojame tik sertifikuotomis antibakterinėmis ir virusus efektyviai naikinančiomis valymo priemonėmis ir specializuota valymo įranga.

Postatybinis valymas

Visų gyvenime kada nors ateina toks tarpsnis, kai reikia atlikti remontą namuose, biure ar kitose vietose, po kurio susikaupia dulkių ir nešvarumų sluoksnis įvairiausiuose kampeliuose. Išvalyti patalpas po remonto ar statybų yra nemenkas ir daug laiko bei pastangų reikalaujantis darbas, o įprasti valymo įrenginiai nepasiekia sunkiai prieinamų vietų. Šią problemą galime išspręsti mes, nes tokiam valymui naudojame tik specializuotus valiklius ir įrangą, o jūs sutaupysite savo brangų laiką ir galėsite džiaugtis remonto rezultatu.

Generalinis valymas

Generalinis valymas yra reikalingas tada, kai įprasto valymo nebeužtenka. Paprastai generalinį valymą būtina atlikti bent du kartus per metus, kad būtų išvalomos visos įsisenėjusios dėmės ir pašalinami nemalonūs kvapai. Tarpuose tarp generalinių valymų švarai ir tvarkai palaikyti užtenka įprastų valymų. Mūsų komanda generalinį valymą atlieka itin greitai ir kokybiškai.

Fasadų valymas

Mūsų komanda teikia individualių namų, daugiabučių, ofisų, gamyklų ir kitų pastatų lauko fasadų ir stogų valymo paslaugas. Valymo metu specialiais valikliais ir įranga yra pašalinami nešvarumai nuo fasadų, palangių, stogių, pastogių ir latakų.

Langų valymas

Komanda atlieka individualių namų, daugiabučių, mokyklų, ofisų ir kitų pastatų langų, vitrinų ir stiklinių pertvarų valymo paslaugas. Priklausomai nuo kliento poreikių valymas gali būti atliekamas tiek iš išorės, tiek iš vidaus pusės. Valymo metu yra nuvalomi langų rėmai, stiklai ir palangės. Jei jums langų valymas neteikia malonumo, susisiekite ir palikite šį darbą mums.

Grindų valymas

Mes siūlome įvairių tipų grindų, pvz., linoleumo, laminato, parketo, ne tik valymo, bet ir vaškavimo bei impregnavimo paslaugas įvairiose patalpose. Vaškavimo nauda yra tame, kad apsaugo grindis nuo pažeidimų ir palengvina kasdienį valymą. Pagal kliento poreikius galime atlikti kiliminės dangos ir plytelių impregnavimą, kuris dangą apsaugo nuo pažeidimų ir suteikia geresnį estetinį vaizdą.

Kilimų ir baldų valymas

Mūsų komanda siūlo kilimų, kiliminės dangos bei minkštųjų baldų šlapio bei sauso valymo paslaugas, kurių dėka išvalomos įsisenėjusios dėmės, nemalonūs kvapai ir bakterijos. Šio valymo dėka jūsų kiliminė danga ar minkštieji baldai atrodys kaip nauji ir suteiks gaivumo ir naujumo pojūtį. Jei nenorite pirkti naujo kilimo ar naujos sofos, susisiekite su mūsų komanda ir palikite šią problemą išspręsti mums.

Valymas po gaisro ar liūties

Mūsų komanda teikia namo, biuro ar kitų patalpų valymo paslaugas atsitikus gaisro nelaimei ar užliejus patalpas po liūties. Valymo paslaugas atliekame itin greitai ir kokybiškai, nes naudojame tik aukščiausios kokybės bei sertifikuotus valiklius ir specializuotą valymo įrangą.

Sniego valymas

Atėjus žiemai, kartais iškrenta tiek sniego, kad ne tik nespėjame jo nuvalyti, bet ir fiziškai nepajėgiame, o sniego valymo įrenginiai kainuoja gana brangiai. Šią problemą galime išspręsti mes, todėl teikiame sniego valymo paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims pagal kliento poreikius.

1
Nemokama konsultacija

Vertindami savo klientų pasitikėjimą mūsų komanda visas konsultacijas, visais jums rūpimais klausimais, suteikiame nemokamai

2
Išrankiems

Mūsų siūlomų gaminių ir teikiamų paslaugų sąrašas yra itin platus, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko jam reikia

3
Garantijos

Visiems atliekamiems darbams teikiama garantija

Susisiekite su mumis

Gaukite optimaliausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.