Kokybiški gaminiai ir profesionaliai atliktas darbas.

Nerūdijančio plieno baldai » Gamyba ir montavimas

Nerūdijančio plieno baldai specializuotai maisto pramonei. Mes gaminame plieno stalus, stalus su plautuvėmis, stalažus, stovus įvairiai buitinei technikai, gartraukius, štampuotas plautuves, labirintinius filtrus, spaudiminius dušus ir vežimėlius, skirtus kavinėms, restoranams, maitinimo įstaigoms, maisto prekių parduotuvėms, mėsos perdirbimo įmonėms ir kt. Mūsų gaminiai atitinka higienos normas ir saugos reikalavimus.

Nerūdijančio plieno baldų gamyba

Mūsų komandos yra gaminami nerūdijančio plieno baldui maisto pramonei: kavinėms, restoranams, maitinimo įstaigoms, maisto prekių parduotuvėms, mėsos perdirbimo įmonėms ir kt. Mūsų komandos tikslas yra greitai ir kokybiškai pagaminti patikimus ir ilgaamžius gaminius pagal kliento pageidavimus. Mes užtikriname, kad mūsų gaminiai turi geriausią kokybės ir kainos santykį bei užtikriname, kad jie atitinka visas higienos ir saugos normas. Savo produkcijos gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas ir detales, kurias įsigyjame tik iš žinomų, patikimų ir sertifikuotų gamintojų Europoje ir pasaulyje.

Reklama

Taupykite laiką ir reikiamas paslaugas raskite vienoje vietoje. PASLAUGŲ VALDYMAS – tai platus įvairių sričių teikiamų paslaugų ir produktų pasirinkimas viename puslapyje.

Paslaugos

Nerūdijančio plieno virtuvės baldų gamyba

Mūsų gaminiai yra stalai iš nerūdijančio plieno, plieniniai stalai su plautuvėmis, stalažai, stovai įvairiai buitinei technikai, gartraukiai, štampuotos plautuvės, labirintiniai filtrai, spaudiminiai dušai ir vežimėliai. Visi virtuvės baldai yra gaminami pagal individualius poreikius ir yra tinkami specializuotai maisto pramonei.

Stalai
Stalai su plautuvėmis
Stalažai
Vežimėliai
Priesienis gartraukis
1
Nemokama konsultacija

Vertindami savo klientų pasitikėjimą mūsų komanda visas konsultacijas, visais jums rūpimais klausimais, suteikiame nemokamai

2
Išrankiems

Mūsų siūlomų gaminių ir teikiamų paslaugų sąrašas yra itin platus, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko jam reikia

3
Garantijos

Visiems atliekamiems darbams teikiama garantija

Susisiekite su mumis

Gaukite optimaliausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.