Kokybiški gaminiai ir profesionaliai atliktas darbas.

Pirčių įrengimas

Pirčių įrengimo komanda teikia naujos pirties statybos bei įrengimo ir senos pirties renovacijos paslaugas. Mes pasirūpiname ne tik darbų atlikimu, bet ir medžiagų parinkimu ir atvežimu. Jums nereikia niekuo rūpintis! Jei jūs norite mėgautis pirties malonumais artimiausiu metu, susisiekite su mūsų komanda. Mes užtikriname, kad darbus atliksime itin greitai ir kokybiškai.

Pirčių įrengimas gera kaina

Pirčių įrengimas pagal jūsų norus ar pateikta projektą. Jei norite pastatyti pirtį ir ieškote meistrų, mes galime jums padėti. Mes siūlome aukštos kokybės įvairių pirčių statybos ir įrengimo paslaugas, greitą ir kokybišką darbų atlikimą bei jų garantiją. Galime suprojektuoti ir pastatyti bet kokią pirtį pagal jūsų norus, poreikius bei finansines galimybes, nes šioje srityje esame sukaupę ne vienerių metų patirtį. Kadangi klientas mums yra Nr. 1, todėl visada ieškome jam geriausio sprendimo ir jį įgyvendiname. Klientų pasitikėjimas mūsų komanda leidžia savo darbą atlikti užtikrintai ir iki mažiausių smulkmenų. Susisiekite su mūsų komanda ir mes rasime optimaliausią sprendimą jums, kad artimiausiu metu galėtumėte mėgautis pirties malonumais, ramybe ir atsipalaiduoti bei pamiršti rutiną.

Reklama

Taupykite laiką ir reikiamas paslaugas raskite vienoje vietoje. PASLAUGŲ VALDYMAS – tai platus įvairių sričių teikiamų paslaugų ir produktų pasirinkimas viename puslapyje.

Paslaugos

Pirčių įrengimas

Mūsų komanda pagal klientų poreikius pirtį gali įrengti bet kurioje vietoje: name, rūsyje, bute, lauko statiniuose ir kitose jūsų pasirinktose patalpose. Mūsų komandą sudaro tik patyrę savo srities profesionalai, todėl pastatyti galime įvairios rūšies pirtį: suomišką, rusišką ar netgi infraraudonųjų spindulių.

Pirčių renovacija

Mūsų komanda siūlo ne tik naujos pirties statybos ir įrengimo paslaugą, bet gali ir renovuoti, atnaujinti ir pakeisti norimą senos pirties dalį. Jei jūsų sena pirtis prarado savo pradinę išvaizdą, mes galime jums padėti ir atlikti atnaujinimo darbus. O galbūt jūsų pirtis nekaitina taip kaip anksčiau, tada susisiekite su mumis ir mes pašalinsime šią problemą.

Medžiagų komplektacija

Mūsų komandos meistrai, atsižvelgdami į jūsų norus ir poreikius, gali parinkti ir suderinti pirties statybai ir įrengimui reikalingas medžiagas. Be to, sudarysime projekto sąmatą pagal jūsų finansines galimybes ir pageidaujamą rezultatą.

Medžiagų pristatymas

Mes ne tik padarysime pirties projektą ir suderinsime visas jo statybai ir įrengimui reikalingas medžiagas, bet jas ir pristatysime į bet kurią jūsų pasirinktą vietą. Užtikriname, kad jums pačiam nereikės ieškoti transporto, kuris galėtų reikalingas medžiagas pristatyti, todėl sutaupysite daug savo brangaus laiko ir išvengsite papildomų išlaidų.

Konsultacija

Mūsų komandoje dirba profesionalai ir savo srities specialistai, todėl iškilus neaiškumams ar nenumatytiems atvejams visada galime suteikti konsultaciją. Konsultuojame pirties statybos, įrengimo bei renovacijos klausimais. Taip pat galime patarti, kokias medžiagas pirties statybai rinktis geriausia ir kaip galite sutaupyti. Susisiekite su mumis ir mes rasime jums optimaliausią sprendimą.

1
Nemokama konsultacija

Vertindami savo klientų pasitikėjimą mūsų komanda visas konsultacijas, visais jums rūpimais klausimais, suteikiame nemokamai

2
Išrankiems

Mūsų siūlomų gaminių ir teikiamų paslaugų sąrašas yra itin platus, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko jam reikia

3
Garantijos

Visiems atliekamiems darbams teikiama garantija

Susisiekite su mumis

Gaukite optimaliausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.