Kokybiški gaminiai ir profesionaliai atliktas darbas.

Buhalterinė apskaita

Buhalterijos komanda teikia apskaitos ir buhalterines paslaugas pagal kiekvieno kliento poreikius. Esame patyrę savo srities specialistai, galime bendrauti keliomis užsienio kalbomis, todėl prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių.

Buhalterinė apskaita MB ir UAB įmonėms

Buhalterinė apskaita yra teikiama nors ir nedidelės, tačiau itin produktyvios ir kokybiškai savo darbą atliekančios komandos, kuri pasižymi išskirtiniu požiūriu į klientą, todėl visada stengiasi taupyti jų brangų laiką. Mūsų komanda teikia apskaitos ir buhalterines paslaugas, be to, galime bendrauti keliomis užsienio kalbomis, todėl prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikio. Komandos siekis yra teikti tik kokybiškas ir lanksčias paslaugas, tokiu būdu padedant verslams augti ir tobulėti. Mūsų komandoje dirba tik patyrę, ne vienerių metų patirtį sukaupę savo srities profesionalai, kurie užtikrina tik kokybišką savo darbo rezultatą. Mūsų komandos bruožas yra tas, kad mes taupome klientų laiką, todėl visais klausimais, susijusiais su buhalterine apskaita galite drąsiai kreiptis į mus. Mes galime padėti smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, kurios nori išvengti didelių apskaitos skyriaus samdymo išlaidų.

Reklama

Taupykite laiką ir reikiamas paslaugas raskite vienoje vietoje. PASLAUGŲ VALDYMAS – tai platus įvairių sričių teikiamų paslaugų ir produktų pasirinkimas viename puslapyje.

Paslaugos

Buhalterinė apskaita nuotoliniu būdu

Mūsų komanda teikia buhalterinės apskaitos paslaugas nuotoliniu būdu. Šis būdas yra itin pigus ir efektyvus, nes padeda taupyti laiką ir dokumentų siuntimo išlaidas. Veiklos rezultatai yra matomi labai greitai, nes prie buhalterijos galima prisijungti bet kokiu paros metu ir iš bet kurios vietos, o tai darbuotojų neįstato į laiko ir vietos rėmus, todėl dirbama daug efektyviau ir našiau. Mūsų paslaugos teikiamos visuose Lietuvos miestuose.

Buhalterinė apskaita Vilniuje

Buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje, kai reikalingi dokumentai yra atsiunčiami elektroniniu paštu arba atvežami. Mūsų komanda teikia buhalterinės apskaitos, nuo pirmųjų apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės, paslaugas, o taip pat atskirais darbais pagal poreikį, pvz., mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas.

Įmonės steigimo paslaugos

Mūsų komanda konsultuoja ir padeda įmonės steigimo klausimais visuose didžiuosiuose miestuose bei nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje. Norite įsteigti įmonę, bet nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su mūsų komanda ir mes padėsime įsteigti bet kokio tipo, pvz., MB, UAB ir kt., įmonę visose Lietuvoje. Mes ne tik konsultuojame visais įmonės steigimo klausimais, bet ir atliekame atskirus darbus, pvz., įmonės vardo rezervacija, antspaudų gamyba, PVM mokėtojo registracija ir dar daugelis kitų.

Finansinių ataskaitų paruošimas ir pateikimas RC

Mūsų komanda teikia visų finansinių ataskaitų paruošimo ir teikimo paslaugas, pvz., balanso sudarymo. Mes galime pasirūpinti jūsų finansinės ataskaitos paruošimu ir teikimu ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu.

Vyr. buhalterio paslaugos

Jei jūsų įmonėje dirba apskaitininkai, kurie atlieka pirminių apskaitos dokumentų suvedimą į buhalterinę programą, tačiau negali atlikti kitų su buhalterine apskaita susijusių užduočių, tada jums reikia vyr. buhalterio paslaugų. Vyr. buhalteris yra kompetentingas finansų specialistas ir gali padėti užtikrinti sklandų įmonės darbų organizavimą. Jis taip pat rengia finansines ataskaitas įmonės vadovams ir atlieka kitas su įmonės buhalterine apskaita ar finansais susijusias užduotis.

1
Nemokama konsultacija

Vertindami savo klientų pasitikėjimą mūsų komanda visas konsultacijas, visais jums rūpimais klausimais, suteikiame nemokamai

2
Išrankiems

Mūsų siūlomų gaminių ir teikiamų paslaugų sąrašas yra itin platus, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko jam reikia

3
Garantijos

Visiems atliekamiems darbams teikiama garantija

Susisiekite su mumis

Gaukite optimaliausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.