Kokybiški gaminiai ir profesionaliai atliktas darbas.

Trinkeliu klojimas ir gerbuvio darbai

Mūsų komandą sudaro itin profesionalūs ir savo darbą išmanantys bei mylintys darbuotojai. Produktyvumas ir efektyvumas yra mūsų prioritetas, todėl dirbame vadovaudamiesi tokiu principu: greičiau pradėsime darbus – anksčiau baigsime. Mes apžiūrime sklypą, planuojame atsižvelgdami į kliento poreikius ir atliekame darbus, o jums belieka džiaugtis rezultatais.

Pagalba tvarkant sklypą

Profesionalus trinkelių klojimas ir kiti gerbuvio darbai. Mūsų komandą sudaro tik patyrę savo srities profesionalai, kurie turi daugiau nei 15 metų patirtį. Mes dirbame itin lanksčiai ir operatyviai, todėl prisiderinsime prie kiekvieno kliento poreikių ir laiko sąlygų. Mūsų komandai klientas yra Nr. 1, todėl visada atsižvelgiame į jo poreikius, norus ir galimybes bei konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais. Produktyvus ir efektyvus darbas yra mūsų prioritetas, todėl vadovaujamės principu: greičiau pradėsime darbus – anksčiau baigsime. Mūsų komanda dirba visuose Lietuvos kampeliuose ir siūlo gerą kainos ir kokybės santykį, bei itin greitą darbų atlikimą. Mums geriausias įvertinimas – klientų atsiliepimai ir rekomendacijos kitiems, todėl labai vertiname grįžtamąjį ryšį, nes tai tik įrodo mūsų komandos profesionalumą ir darbų kokybę.

Reklama

Taupykite laiką ir reikiamas paslaugas raskite vienoje vietoje. PASLAUGŲ VALDYMAS – tai platus įvairių sričių teikiamų paslaugų ir produktų pasirinkimas viename puslapyje.

Paslaugos

Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas šiais laikais yra viena populiariausių kelio dangų, nes pasižymi keliomis itin svarbiomis funkcijomis ir savybėmis, pvz., tai yra tvirtas ir ilgaamžis pagrindas, be to, nebrangi alternatyva asfaltavimui, o pažeistos vietos rekonstrukcija yra greita ir daug išlaidų nereikalaujanti. Jei jūs norite savo sodyboje įrengti trinkelių dangą, tada susisiekite su mūsų komanda ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą. Trinkeles galime sumontuoti įvairiais raštais pagal kliento poreikius, be to, galima rinktis iš kelių spalvų variantų. Mes užtikriname, kad jūsų trinkelių danga bus sumontuota itin greitai, bet kokybiškai ir tarnaus ilgai.

Sklypo darbai

Jei jums reikia pagalbos tvarkant savo sklypą, tada susisiekite su mūsų komanda ir mes jums padėsime. Mūsų komanda teikia paslaugas nuo projekto parengimo iki jo įgyvendinimo per maksimaliai trumpą laiką, nes visus darbus atlieka darbininkų brigada, kuri turi daugiau nei 10 metų patirtį. Mes galime jums pasiūlyti visas sklypo formavimo, lyginimo ir apželdinimo paslaugas. Taip pat įrengiame apsauginius bortelius, atramines sieneles, pagal kliento pageidavimus betonuojame tvoros pamatus, įrengiame drenažo ir laistymo sistemas ir kt. Teikiame itin kokybiškas paslaugas geromis kainomis, kurios priklauso nuo sklypo ploto, landšafto ypatybių ir kliento poreikių.

Technikos nuoma

Mūsų komanda siūlo technikos, kuri reikalinga statybų ir gerbūvio darbams atlikti, nuomos paslaugas. Kadangi dirbame su partneriais, todėl galime išnuomoti pačios įvairiausios technikos, pvz., traktoriai, keltuvai, betono maišyklės. Taip pat teikiame “račioko” – ratinio traktoriaus, kuris yra nedidelis ir itin mobilus, nuomos paslaugas. Jis yra naudojamas daugybei statybos ir gerbūvio darbų atlikimui, pvz., kasimui, grunto lyginimui ir t.t. Be to, teikiame “bobcato” – nedidelis traktorius, galintis kelti, lyginti ir kasti gruntą, nuomos paslaugas. Visi traktoriai yra nuomojami su profesionaliu vairuotoju.

Sniego valymas

Artėjant žiemai mūsų komanda siūlo sniego valymo paslaugas. Galime atlikti visus sniego valymo darbus, pradedant nuo kasimo iki jo išvežimo. Valome tiek individualius, tiek ofisų kiemus, stovėjimo aikšteles ir kt. Darbus galime atlikti tiek rankiniu, tiek mechaniniu būdu, nes turime tam reikalingą įrangą. Susisiekite su mumis ir žiema jūsų neerzins, nes nereikės rūpintis, kaip be vargo išvažiuoti iš kiemo, anaiptol galėsite džiaugtis visais žiemos teikiamais malonumais su savo šeima.

Klinkerio klojimas

Klinkeris – tai labai stiprus, atsparus šalčiui, rūgštims sukepusios keramikos (kaitinant prie 1200°C) gaminys, vartojamas gatvėms, grindims, pastatų apdailai bei rezervuarų išklojai. Tai ypač ilgaamžė, jokios priežiūros nereikalaujanti aukštos kokybės medžiaga, neprarandanti turimų gerųjų savybių.
Siūlome platų klinkerinių plytų bei plytelių spalvų ir formų asortimentą Jūsų būsto fasado apdailai. Pagal kliento reikalavimus, apskaičiuosime reikalingą klinkerio kiekį ir pasiūlysime geriausią variantą. Klinkerio plytos ir plytelės – tai puikus apdailos elementas, kuris pavers Jūsų būstą gražia ir jaukia vieta.

1
Nemokama konsultacija

Vertindami savo klientų pasitikėjimą mūsų komanda visas konsultacijas, visais jums rūpimais klausimais, suteikiame nemokamai

2
Išrankiems

Mūsų siūlomų gaminių ir teikiamų paslaugų sąrašas yra itin platus, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko jam reikia

3
Garantijos

Visiems atliekamiems darbams teikiama garantija

Susisiekite su mumis

Gaukite optimaliausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.