Kokybiški gaminiai ir profesionaliai atliktas darbas.

Šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos

Mūsų komanda yra ilgametę darbo patirtį sukaupę profesionalai, kurie siūlo pramoninių ir gyvenamųjų namų šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų bei santechnikos montavimo ir renovacijos paslaugas. Taip pat siūlome vėdinimo sistemos, oro kondicionavimo ir šildymo sistemos bei santechnikos produktus. Darbus atliekame patikimai, greitai ir kokybiškai, todėl sistemomis galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

Šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos gera kaina

Teikiame šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos montavimo paslaugas. Mūsų komanda yra sukaupusi jau 20 metų patirtį, todėl galime užtikrinti, kad mūsų teikiamos paslaugos yra itin aukštos kokybės. Mes galime jums pasiūlyti pramoninių, gyvenamųjų namų šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemas ir santechniką. Mes galime pasiūlyti vėdinimo sistemos produktus, pvz., rekuperatorius, groteles, ventiliatorius ir kt., taip pat oro kondicionavimo produktus, pvz., oro kondicionierius, šaldymo vamzdynus ir t.t. Pas mus galite įsigyti ir šildymo sistemos produktus, pvz., šildymo katilus, vamzdynus, radiatorius, siurblius ir kt., be to prekiaujame ir montuojame santechnikos produktus, pvz., nuotekų vamzdynus, valymo įrenginius ir daugelį kitų. Mūsų kokybės garantu pasitiki tokios įmonės, kaip: UAB “Čili” pica, UAB “Melga” bazė, UAB “Megrame”, UAB “Lietuvos geležinkeliai”, UAB “Forum cinemas” ir daugelis kitų. Mes užtikriname sąžiningai, profesionaliai ir kokybiškai atliktą darbą, o būtent tai ir vertina mūsų klientai.

Reklama

Taupykite laiką ir reikiamas paslaugas raskite vienoje vietoje. PASLAUGŲ VALDYMAS – tai platus įvairių sričių teikiamų paslaugų ir produktų pasirinkimas viename puslapyje.

Paslaugos

Oro kondicionavimo sistemų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra

Namų ar kitų patalpų kondicionavimas yra svarbus ypač vasaros metu, kai pastatai greitai įkaita ir viduje oras sušyla. Mes siūlome oro kondicionavimo sistemų montavimo, aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas individualiems būstams ir komercinėms patalpoms. Užtikriname, kad sistemų montavimo darbus atliksime itin kokybiškai, todėl oro kondicionavimo sistema veiks užtikrintai ir tarnaus ilgai.

Vėdinimo sistemų įrengimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra

Namų ar kitų patalpų tinkamas vėdinimas yra labai svarbus, kad patalpose nesikauptų drėgmė, o tai atsiliepia mūsų gerai savijautai. Mūsų komanda siūlo vėdinimo sistemų įrengimo, aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas tiek individualiems būstams, tiek komercinėms patalpoms. Be to, galime užtikrinti, kad visus vėdinimo sistemų įrengimo darbus atliksime kokybiškai, o pati sistema veiks ilgai ir užtikrintai.

Šildymo sistemų montavimas, konsultavimas ir įrenginių tiekimas

Artėjant šaltajam sezonui patalpų šildymas tampa ypač aktualus, todėl svarbu, kad šildymo sistemos būtų kokybiškos ir maksimaliai atliktų savo funkciją. Mūsų komanda siūlo šildymo sistemų montavimo ir reikalingų įrenginių tiekimo paslaugas. Mes taip pat konsultuojame klientus visais rūpimais klausimais, susijusiais su šildymo sistemomis ir jų naudojimu. Galime užtikrinti, kad montavimo darbus atliksime kokybiškai, todėl sistema tarnaus ilgai ir užtikrintai.

1
Nemokama konsultacija

Vertindami savo klientų pasitikėjimą mūsų komanda visas konsultacijas, visais jums rūpimais klausimais, suteikiame nemokamai

2
Išrankiems

Mūsų siūlomų gaminių ir teikiamų paslaugų sąrašas yra itin platus, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko jam reikia

3
Garantijos

Visiems atliekamiems darbams teikiama garantija

Susisiekite su mumis

Gaukite optimaliausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.